NEWS

Poszukujemy pracowników 2010-06-08

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży poprzez poszukiwanie nowych klientów w powierzonym rejonie oraz utrzymanie kontaktów i sprawowanie opieki nad dotychczasowymi klientami Spółki. Obaszary działania:

  • województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie

oraz

  • województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowany kierunek mechaniczny, elektrotechniczny lub pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej (zakłady produkcyjne)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • samodzielność, systematyczność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi w przemyśle
  • pracę w młodym, dynamicznym, nastawionym na sukces zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • niezbędna narzędzia pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać, klikając w przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.

KONTAKT

MV Center Sp. z o.o.
ul. Krakowska 50
32-083 Balice

tel.
12 397 50 05

12 397 50 06
fax
12 397 48 99
biuro@mv-center.pl

PROJEKTY